אופני כושר כל הסיבות הטובות לקנייה

האימון על גבי אופני כושר הוא לא רק אמצעי להעלאת הכושר הגופני, שמירה על הבריאות, הורדה במשקל וחיטוב הגוף אלא חוויה אמיתית של ממש, ממכרת ונוחה. כל אחד מאיתנו יכול להציב את אופני הכושר שלו בכל מקום בו יחפץ בביתו ועל ידי כך ליהנות משעות של פעילות גופנית פורה מבלי לצאת מהבית ומבלי לבזבז כספים רבים על מנוי לחדר הכושר ובו מתקנים רבים שאינם רלבנטיים עבורו. אנרג´ים ספורט מציעה עבורכם מגוון רחב של אופני כושר אך בטרם תבחרו את האופניים המתאימות לכם, שימו לב למספר פרמטרים מעניינים בתחום שלא מפסיק להתחדש.

אופני כושר פעילות גופנית ומראה עיניים

הרכיבה על אופני כושר מסוגלת לעזור לכם לשרוף מקסימום קלוריות בפרק זמן נתון ולהשיג את הגוף החטוב שתמיד חלמתם עליו. יחד עם זאת, על מנת שתדעו כי אתם מתאמנים בקצב הנכון ובעצימות המתאימה לכם, כדאי מאוד לו האופניים הביתיות שלכם יתנו לכם משוב כגון קצב הלב, משך האימון והזמן עד לסיומו, התראה לגבי העלאת ההתנגדות (בתוכניות אוטומאטיות), מצב שריפת קלוריות ע"פ משקל וגיל ועוד. העובדה כי אתם רואים בדיוק מהו מצבכם נותנת לכם מוטיבציה להתאמץ יותר ולהשיג תוצאות טובות יותר.

כוונון אופני כושר בהתאמה אישית

רבים הם הסיכויים כי האופניים שתרכשו ישמשו במהרה את כל בני הבית – שכן האימון על גבי אופני כושר ממכר! לכן, ישנה חשיבות רבה במספר רב של נקודות כוונון על מנת שהאופניים יתאימו לכם ולכל המשתמשים בהתאמה אישית כגון כיוון הכידון, הפדלים, המושב וכו´. חשוב לציין כי אופני כושר אשר אינן מתאימות לרוכב עלולות להביא בבוא הזמן ליותר נזק מתועלת.

אופני כושר שומעים את השקט?

הטכנולוגיות המתקדמות של היום מביאות אליכם אופני כושר שקטות במיוחד, הכיצד? הסוד טמון במנגנון הפעולה החדשני של אופניים אלו, אשר מאפשר את תנודות גלגל התנופה וההתנגדות בצורה שקטה למדי. לעומת מנגנון החגורות והקפיצים של הדגמים הישנים יותר, אופני כושר של היום פועלות באמצעות התנגדות חשמלית או מגנטית, אופציה אשר מצליחה לנצל עד תום את היכולות הטכנולוגיות של היום בהנגשת תוכניות אימון אוטומאטיות או מותאמות אישית לפי תכנון.

עוד לא התחלתם לדווש?

הכנסו לראות את מגוון אופני כושר וספינינג שיש לנו להציע לכם!