מולטי טריינר - מתחזקים בבית!

הרבה אנשים נהנים לבצע פעילות גופנית אבל לא אוהבים את העבודה בחדר כושר. הסיבות לכך שונות- חוסר בזמן, ההמוניות של חדר הכושר, וההמתנה למכשירים. כאן מגיע הפיתרון- המולטי טריינר מציע עבודת כוח אנאירובית מגוונת תוך הפעלת כל השרירים בגוף, וכל זה בביתך.
למה מולטי טריינר?
זהו מכשיר שבאופן יחסי אינו תופס הרבה מקום בבית. המולטי טריינר יכול לענות לנו על הצרכים הבסיסיים והחשובים ביותר לביצוע עבודה אנאירובית בבית. במכשיר אחד אנחנו משיגים עבודה על כל הגוף.

מה הוא כולל?
ישנם כמה וכמה סוגים של מולטי טריינר, כמובן בכפוף לתקציב. היום ניתן להשיג מולטי טריינרים בסיסיים וכאלו מקצועיים בעלי אפשרויות רבות.
הקונבנציונליים יכללו-
1. פולי (גלגלת) עליון לעבודה על שרירי הגב והזרוע הקדמית
2. לחיצת חזה ופרפר לעבודה על שרירי החזה והזרוע האחורית
3. משענת לעבודה על זרוע קדמית
4. פשיטת ברך בישיבה לעבודה על שריר הארבע ראשי

במולטי טריינר המקצועיים קיימים גם כבלים וגלגלות לתרגילים נוספים לעבודה מגוונת בזוויות שונות.

הבדלים מהותיים ותקציב
מולטי טריינר פשוט אינו יקר במיוחד, מה שגורם לנו כצרכנים להתפתות ולקנות. מכשיר כזה בדרך כלל לא יכלול אפשרות לכיוון הכיסא ויהיה בנוי בצורה פחות מסיבית. אם אתם מעוניינים בתחזוק הגוף ובעבודה מתונה קרוב לוודאי שמכשיר זה יענה על הצרכים שלכם. אם אתם מעוניינים בתחליף מסיבי ורציני לעבודה בחדר הכושר, מומלץ להשקיע יותר ולקנות מולטי טריינר אותו תוכלו לכוון בהתאם לגופכם. שיהיה יציב, ובעל אפשרויות מגוונות לעבודה. מטרתכם היא להגיע לתוצאות ולכן מומלץ לבחור במכשיר הטוב ביותר עבורכם.
כעת אתם מוכנים להגיע לחנות ולבחור את המולטי טריינר שמתאים לכם, וכל מה שנשאר זה להתחיל להתאמן...